Czym jest standard wykończenia mieszkania pod klucz

Mieszkanie pod klucz jest jedną z ofert deweloperskich dla klientów szukających nieruchomości o wysokim standardzie. Na czym polega wykończenie mieszkania pod klucz i czego można oczekiwać, gdy kupuje się taką nieruchomość?

Mieszkanie pod klucz we Wrocławiu

Coraz większa liczba klientów jest zainteresowana zakupem mieszkania pod klucz. Taki rodzaj wykończenia inwestycji zakłada bowiem, że nabywca może wprowadzić się praktycznie od zaraz. Wykończenie mieszkania pod klucz to bowiem przygotowanie go do wprowadzenia się, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek dodatkowych prac. Mieszkanie pod klucz we Wrocławiu (http://lokum-deweloper.pl/strefa-korzysci/lokum-pod-klucz) jest posprzątane i wyposażone w sanitariaty w łazience, położone są podłogi we wszystkich pomieszczeniach, położona jest glazura na ścianach w kuchni i łazience, pomalowane są ściany oraz zamontowane są drzwi. Jednym słowem wystarczy przywieźć tylko swoje meble oraz rzeczy osobiste, bo lokal nadaje się do zamieszkania od zaraz.

Czy ma się wpływ na wykończenie mieszkania pod klucz

Oczywiście osoba kupująca mieszkania ma wpływ na jego wykończenie. Może wybierać spośród zaprezentowanych paneli na podłogę, płyt do położenia na podłogi oraz ściany, modeli sanitariatów czyli toalety czy kabiny prysznicowej, czy wreszcie modeli drzwi. Wybór jest oczywiście ograniczony i dotyczy kilku lub kilkunastu modeli, jednak z pewnością pozwala na spersonalizowanie swojego mieszkania i wykończenie go w sposób atrakcyjny. Standard wykończenia jest wysoki, wszystko położone jest perfekcyjnie, jeżeli mają miejsce jakiekolwiek usterki czy niedociągnięcia, deweloper jest zobowiązany do ich usunięcia. Właściciel nie musi zatem martwić się pracami wykończeniowymi, wszystko przygotowywane jest za niego.