Haier Flare – świetnej klasy urządzenie

Klimatyzator ścienny

Wiele osób poszukuje sprawdzonego klimatyzatora ściennego, który ochłodzi powietrze w domu podczas upalnych dni. Świetnym wyborem jest urządzenie Haier Flare. Mowa tutaj o klimatyzatorze ściennym oferującym świetny stosunek jakości do ceny. Urządzenie to wyróżnia się niezwykle cichą pracą. Do tego trzeba doliczyć ekologiczny czynnik R32. Warto dowiedzieć się, co jeszcze oferuje ten klimatyzator ścienny. 

Haier Flare – co warto wiedzieć o tym urządzeniu?

Haier Flare to klimatyzator ścienny oferujący najwyższą klasę energetyczną A+++ dla chłodzenia, a ponadto A++ dla grzania. Świadczy to o energooszczędności urządzenia, co dla wielu osób jest kwestią priorytetową. Urządzenie to pozwoli nie tylko zaoszczędzić na rachunkach za prąd, ale także zadbać o środowisko naturalne naszej planety. Warto zaznaczyć, że producent udziela aż 5-letnią gwarancję. Dzięki temu można być spokojnym o trwałość tego urządzenia. 

haier flare

Świetnej klasy klimatyzator ścienny

Haier Flare (dostępny tutaj) to klimatyzator ścienny, który oferuje opcjonalne wyposażenie w moduł Wi-Fi. Umożliwia on sterowanie przez dowolne urządzenie mobilne. Warto dodać, że opcjonalnie można też doposażyć model w zestaw filtrów, który znacząco wpłynie na jakość powietrza w pomieszczeniu mieszkalnym. Dobrze wspomnieć o ciekawej funkcji, czyli przepływie powietrza 3D. Urządzenie to pozwala na rozprowadzenie schłodzonego powietrza w każdą stronę pomieszczenia. Co więcej, Haier Flare to klimatyzator, który dba o jakość powietrza w pokoju. Wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu filtrów. Haier Flare to urządzenie, które skutecznie usuwa z powietrza bakterie, wirusy, alergeny i inne zanieczyszczenia. Klimatyzator ścienny znajduje się w wielu polskich domach. Dzięki niemu można skutecznie ochłodzić temperaturę w pomieszczeniu podczas gorących dni.