Jaki krój powinny mieć kurtki zimowe robocze?

Jaki krój powinny mieć kurtki zimowe robocze?

Aby zapewnić sobie wygodę i komfort podczas pracy, warto zwrócić uwagę nie tylko na materiał z którego wykonana jest kurtka zimowa robocza, ale również na jej krój. Producenci w zależności od przeznaczenia oferują wiele modeli do wyboru, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z najpopularniejszymi rozwiązaniami.

Na co zwrócić uwagę?

Wybierając kurtki robocze zimowe sklep, warto zwrócić uwagę na łatwość ich zapinania dłońmi w rękawicach roboczych https://www.bhp-gabi.pl/k87,odziez-ocieplana-kurtki-ocieplane.html. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że głównym miejscem newralgicznym są właśnie suwaki i rzepy. W przypadku kurtek roboczych ogromną rolę odgrywają także pojemne kieszenie. Duża ilość praktycznych kieszeń umiejscowionych w odpowiednim miejscu może znacząco poprawić komfort pracy. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że na wielu stanowiskach pracy pojemne kieszenie, mogą tak naprawdę przeszkadzać.

Czym charakteryzuje się wysokiej jakości odzież robocza?

Czym charakteryzuje się wysokiej jakości odzież robocza?

Profesjonalne kurtki robocze zimowe sklep bardzo często wyposażone są w dodatkowe ściągacze mankietów oraz dolnej krawędzi. W dużej mierze to właśnie te niewielkie elementy będą w stanie zagwarantować odpowiedni komfort cieplny. Ciekawą propozycją mogą okazać się także kurtki zimowe, które posiadają naszyte elementy odblaskowe. Jeżeli chodzi o kolor, to warto postawić na jaskrawopomarańczowe lub jaskrawożółte kurtki, które są bardzo widoczne nawet przy niekorzystnej pogodzie. Na własnym bezpieczeństwie nigdy nie warto oszczędzać, dlatego też kurtki z odblaskami są godną uwagi inwestycją. Jeżeli wymarzona kurtka zimowa nie posiada odblasków, to warto dokupić specjalne koszulki odblaskowe.