Stylizowane okna drewniane

okna drewnianeOd samego początku swojego istnienia okna drewniane podbijały serca wszystkich ludzi na świecie. Ich niekonwencjonalny styl, urokliwy charakter oraz dostojność sprawiły, że były obiektem pożądania. Obecnie jednak ich liczba gwałtownie powiększyła się, jednak jest to powiązane z ich ekologicznymi właściwościami, a także propagowanym zdrowym stylem życia zgodnie z zasadami przyrody. Można zaryzykować stwierdzenie, iż nie ma podobnej dostojności w żadnych innych oknach.

Posiadają duszę. Okna drewniane z WitrażOkna są magiczne, a jednocześnie urzekają swoją aurą, którą roztaczają w każdym pomieszczeniu oraz budynku. Wszystko jest powiązane z materiałami, których używa się do ich produkcji, a także samym procesem tworzenia, podczas którego są odpowiednio dopieszczane. Do ich produkcji używa się drewna sosnowego, jednak producenci nie gardzą również drewnem dębowym, jak również i gatunkami drzew egzotycznych.

Jest również opcja instalacji okien trzy-szybowych. Charakteryzują się one bardzo dobrą izolacją termiczną, jak również i akustyką, dzięki której nie przepuszczają one dźwięków z zewnątrz do wewnątrz oraz odwrotnie. Perfekcyjnie wręcz izolują pomieszczenia od warunków pogodowych. W zimie jest w pomieszczeniu ciepło, a w lecie – chłodniej. Okna z drewna posiadają również termookapniki, ochraniające ramę przed niepożądaną wilgocią, a następnie degradacją okien. Rama jest klejona trójwarstwowo. Dostępne są różnorakie modele, między innymi można zakupić okna o obrocie 360 stopni.